Peugeot, Seite 4
Produktsortierung
Liste der Produkte
| Značka | Peugeot 301 |
| Motor | 1.6 HDi 9H06 |
| Najeto km | 62.434 |
| Technický stav | motor + převodovka OK |
| bouraná přední část |
| Značka | Peugeot 307 |
| Motor | 1.6 NFU 16V |
| Technický stav | motor + převodovka OK |
| Značka | Peugeot 307 |
| Motor | 1.6 NFU 16V |
| Rok výroby | 2001 |
| Technický stav | motor + převodovka OK |
| bouraná zadní část |
| Značka | Peugeot Bipper |
| Motor | 1.4 HDi 16V |
| Rok výroby | 2007 - 2014 |
| Technický stav | Motor + převodovka OK |
| Přední část bouraná |
| Značka | Peugeot 308 SW |
| Motor | 1.6 HDi |
| Rok výroby | |
| Technický stav | motor K.O. |
Peugeot 107 1.0 i pojízdné,
Motor i převodovka OK
Motor 1KR/384 F (CFB), 50 KW
Rok výroby 2013
Auto k rozprodání na náhradní díly.
Značka: Peugeot Boxer
Objem motoru: 2.2 HDi
Kód motoru:4HV
Rok výroby:2011
Dodatkové informace: Motor a převodovka v pořádku
Peugeot 607 2.2 HDI pojízdné,
Motor i převodovka OK.
Najeto 247.000 km
Dovoz Francie
