Produktsortierung
Liste der Produkte
Aktion
€148,60
/ St
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Typ | ContiEcoContact 3 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 185/60 R14 82H |
| dezén | 5.3 mm |
Uvedená cena je za sadu 4ks pneumatik.
Aktion
€162,90
/ St
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | ContiEcoContact 5 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 175/65 R14 82T |
| Dezén v mm | 6.3 mm |
Uvedená cena je za sadu 4ks pneumatik.
Aktion
€203,60
/ St
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | ContiEcoContact 5 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 165/60 R15 81H |
| Dezén | 7.2 mm |
Uvedená cena je za sadu 4 pneumatik.
