15", Seite 2
Produktsortierung
Liste der Produkte
Aktion
€205,80
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | ContiEcoContact 5 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 165/60 R15 81H |
| Dezén | 7.2 mm |
Uvedená cena je za sadu 4 pneumatik.
Aktion
Výprodej
Barum Bravuris 5HM 195/65R15 91H
Skladem
€123,50
DOT:1622
Vzorek v mm: 2x7,3 2x7,0
Aktion
Výprodej
Continental 195/65 R15 91V
Skladem
€82,30
DOT:3618
Vzorek:2x6,3 mm 2x6 mm
Aktion
Výprodej
€123,50
| Údaje k pneu | |
| Značka | Michelin |
| Druh | Energy Saver |
| Období | Letní |
| Rozměr | 185/60 R15 84V |
| DOT | 1014 |
| Dezén v mm | 6 |
Aktion
Výprodej
€82,30
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | ContiEcoContact 5 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 165/60 R15 77H |
| DOT | 2115 |
| Dezén v mm | 7 mm |
Uvedená cena je za sadu 4 pneumatik.
Aktion
Výprodej
€102,90
| Údaje k pneu | |
| Značka | Pirelli |
| Druh | Cinturato P6 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 165/60 R15 88V |
| DOT | 1509 |
| Dezén v mm | 7 |
| Cena uvedena za 4 ks | |
