15", Seite 2
Produktsortierung
Liste der Produkte
DOT:3618
Vzorek:2x6,3 mm 2x6 mm
| Údaje k pneu | |
| Značka | Michelin |
| Druh | Energy Saver |
| Období | Letní |
| Rozměr | 185/60 R15 84V |
| DOT | 1014 |
| Dezén v mm | 6 |
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | ContiEcoContact 5 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 165/60 R15 77H |
| DOT | 2115 |
| Dezén v mm | 7 mm |
Uvedená cena je za sadu 4 pneumatik.
| Údaje k pneu | |
| Značka | Pirelli |
| Druh | Cinturato P6 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 165/60 R15 88V |
| DOT | 1509 |
| Dezén v mm | 7 |
| Cena uvedena za 4 ks | |
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | ContiEcoContact 5 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 165/60 R15 77HP |
| DOT | 2718 |
Uvedená cena je za sadu 4 pneumatik.
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | ContiEcoContact 5 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 165/60 R15 77HP |
| DOT | 2717 |
Uvedená cena je za sadu 4 pneumatik.
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | ContiEcoContact 5 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 165/60 R15 77HP |
Uvedená cena je za sadu 4 pneumatik.
| Údaje k pneu | |
| Značka | Platin |
| Druh | RP 300 Diamant |
| Období | Letní |
| Rozměr | 195/60 R15 88H |
| Dezén v mm | 5,8 |
Uvedená cena je za sadu 4ks pneumatik
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | ContiEcoContakt 5 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 175/55 R15 77T |
| DOT | 1302 |
| Dezén v mm | 4 |
Uvedená cena je za sadu 4 pneumatik.
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | ContiEcoContakt 5 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 165/60 R15 81H XL |
| DOT | 1521 |
| Dezén v mm | 7 |
Uvedená cena je za sadu 4 pneumatik.
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | ContiEcoContakt 5 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 165/60 R15 77H |
| DOT | 4018 |
| Dezén v mm | 7 |
Uvedená cena je za sadu 4 pneumatik.
