Product sorting
List of products
Action
Tip
Výprodej
€156,50
| Údaje k pneu | |
| Značka | Hankook |
| Druh | Vantra ST A52 |
| Rozměr | 215/65 R16C 109/107T |
| Dezén v mm | 6,3 |
| DOT | 2619 |
Action
Tip
Výprodej
€65,90
| Údaje k pneu | |
| Značka | Michelin |
| Druh | Energy Saver |
| Období | Letní |
| Rozměr | 195/60 R15 88V |
| DOT | 0619 |
| Dezén v mm | 5,5 |
Action
Výprodej
€57,70
| Údaje k pneu | |
| Značka | Dunlop |
| Druh | Sport 2000 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 205/55 R15 |
| DOT | 2113 |
Uvedená cena za sadu 2 pneu.
Action
Výprodej
€53,50
| Údaje k pneu | |
| Značka | Goodyare |
| Druh | EfficientGrip |
| Období | Letní |
| Rozměr | 195/60R16 89H |
| DOT | 1519 |
| Vzorek | 7 mm |
Action
Tip
€144,20
| Údaje k pneu | |
| Značka | Continental |
| Druh | VancoCamper |
| Rozměr | 225/75R16CP 116R |
| Dezén v mm | 9 |
| DOT | 4218 |
| Cena uvedena za 2 ks pneu. | |
Action
Výprodej
Nexen 215/45R16 90V 2 ks pneu
Skladem
€115,30
| Údaje k pneu | |
| Značka | Nexen |
| Druh | NFera |
| Období | Letní |
| Rozměr | 215/45R16 90V |
| DOT | 4020 |
| Dezén v mm | 6 |
| Cena uvedena za 2 ks pneu. | |
Action
Výprodej
€156,50
| Údaje k pneu | |
| Značka | Bridgestone |
| Druh | Potenza |
| Období | Letní |
| Rozměr | 235/40R18 95YXL |
| DOT | 4616 |
| Dezén v mm | 8 |
| Cena uvedena za 2 ks pneu. | |
Action
Výprodej
€82,40
| Údaje k pneu | |
| Značka | Kumho |
| Druh | ECSTA SPT |
| Období | Letní |
| Rozměr | 225/55ZR17 10WDXL |
| Dezén v mm | 7 |
| Cena uvedena za 2 ks pneu. | |
Action
Výprodej
€82,40
| Údaje k pneu | |
| Značka | Bridgestone |
| Druh | Turanza ER300 |
| Období | Letní |
| Rozměr | 225/50 R16 92W |
| DOT | 8CJB M8C |
| Dezén v mm | 8 |
| Cena uvedena za 2 ks pneu. | |
Action
Výprodej
€65,90
| Údaje k pneu | |
| Značka | Pirelli |
| Druh | P Zero Nero |
| Období | Letní |
| Rozměr | 205/40 ZR17 84W |
| DOT | 3116 |
| Dezén v mm | 6,5 - 7 |
| Cena uvedena za 2 ks pneumatik. | |
